O mnie - Mówione Pisane

O mnie

Cześć!

Nazywam się Sylwia Kozielec.

Moje doświadczenie jest różnorodne, dlatego poprzez lata pracy z różnymi grupami klientów wiem jak sprawić, aby wizerunek marki był spójny i wzbudzał zaufanie wśród innych. 

Na co dzień prowadzę profile w mediach społecznościowych, tworzę treści pod kątem SEO, planuję i dostosowuję strategie komunikacyjne. Zwracam uwagę na najmniejsze detale, które często zostają pomijane. Z tym między innymi wiąże się również doradztwo wizerunkowe, które świadczę. Wiedz, że wizerunek jest naszą nieodłączną, codzienną wizytówką, która buduje stopień wyrazistości marki osobistej czy firmowej. Wspieram także początkujące biznesy, aby każdy mógł być z siebie dumny i czuć się pewnie w prowadzeniu swojej działalności.

Dodatkowe ciekawostki o mnie:

  • Moją pasją od dziecka jest taniec. 
  • Prowadzę wraz z mamą – przyjaciółką butik online z odzieżą dla kobiet. Dzięki temu spędzamy wspólnie czas i obdarowujemy Panie małymi przyjemnościami. Jeśli masz chwilę to zajrzyj do Szafy Fajnej Babeczki 🙂

Chcesz być wyrazistym w oczach innych? Poznajmy się! Zadbam o kreowanie Twojego wizerunku, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniając kompleksową i rzetelną komunikację wprost.